ראשי נוצרים
יצירת קשר  
אצבעון לנוצרים, כוס קטן לכריסטיאן
מזכרת מארץ הקודש, נצרת, ירושלים, בית הלחם
 

 

מזכרות לנוצרים
מחזיקי מפתחות מתכתי, עור לנוצרים
מחזיקי מפתחות מעץ לנוצרים
ערכות פאלמר לנוצרים
חמסה לנוצרים
ברכות לנוצרים מעץ
צלבים לנוצרים
גביעים, כוסות לנוצרים

 

המכירה בכמויות בלבד

אין מכירה בבודדים

מינימום הזמנה מהמלאי

לפריט – 1,250 ₪ לא כולל מע"מ

מעורבת 2,500 ₪ לא כולל מע"מ

 

יודאיקה‎
מיניאטורות יודאיקה
כדור שלג ירושלים
כוסות קידוש
מגנטים בציפוי כסף וזהב
מגנטים ישראלי
מגנטים תמונות מתחלפות
פקק לבקבוקי יין מירושלים
מגנטים יודאיקה, ירושלים, ישראל
מפתח להצלחה
הפקות מיוחדות מכסף, זכוכית, עץ
מתנות ים המלח
מתנות מירושלים
פנורמה ירושלים
עטים יודאיקה, ירושלים, ישראל
שבע ברכות

מחזיקי מפתחות חמסה במלאי
מחזיקי מפתחות מעץ לפי דרישה
מחזיקי מפתחות מתכת לפי דרישה
מתנות עם אבני החושן

נוצרים

הנך נמצא כעת ב: ראשי >> קטלוג מתנות לנוצרים >>  gift Holy Land

מבחר של אצבעונים לנוצרים כמתנה מארץ הקודש

תהליך הזמנה פשוט ונוח:
1. למצוא את שם הדגם ו/או מס' קטלוגי.
2. שילחו אלינו בדוא"ל את בקשתכם (שם הדגם ו/או מס' קטלוגי).
3. אנו נשלח לכם הצעת מחיר במהירות האפשרית, עדכנית לפי כמות ואת מועד האספקה.
4. לבצע את ההזמנה בפועל באמצעות אי-מייל

תאור, מידות בס"מ, משקל בגרם (בערך)

התמונות להמחשה בלבד

1073
אצבעון לנוצרים, המשפחה הקדושה נצרת, Thimble Holy Family
מתכת
2/1.5 ס"מ
8 גרם

אצבעון לנוצרים, המשפחה הקדושה נצרת, Thimble Holy Family

1074
אצבעונים לנוצרים, אמא קדושה ירושלמית, Thimble Virgin Mary of Jerusalem
מתכת
2/1.5 ס"מ
8 גרם

אצבעונים לנוצרים, אמא קדושה ירושלמית, Thimble Virgin Mary of Jerusalem

1075
אצבעון כריסטיאן להגנה על האצבע מפני המחט, אמא קדושה בית הלחם, Thimble Virgin Mary of Bethlehem
מתכת
2/1.5 ס"מ, 8 גרם

אצבעון כריסטיאן להגנה על האצבע מפני המחט, אמא קדושה בית הלחם, Thimble Virgin Mary of Bethlehem

1076
כוס קטן עם שקעים המשמשת כהגנה על האצבע שדוחפת את המחט במהלך התפירה ביד, Thimble Jerusalem Cross
מתכת
2/1.5 ס"מ, 8 גרם

כוס קטן עם שקעים המשמשת כהגנה על האצבע שדוחפת את המחט במהלך התפירה ביד, Thimble Jerusalem Cross

1077
אצבעון נוצרים הר נחום,
Thimble Mount of Beatitudes
קרמיקה
2/1.5 ס"מ
12 גרם

אצבעון נוצרים הר נחום, Thimble Mount of Beatitudes

1078
אצבעון כפר כנא, Thimble Cana of Galilee
קרמיקה
2/1.5 ס"מ
12 גרם

אצבעון כפר כנא, Thimble Cana of Galilee

1079
אצבעון בית לחם Thimble Bethlehem
קרמיקה
2/1.5 ס"מ
12 גרם

אצבעון בית לחם Thimble Bethlehem

1080
אצבעון טבחה Thimble Tabga
קרמיקה
2/1.5 ס"מ
12 גרם

אצבעון טבחה Thimble Tabga

1081
אצבעון נצרת Thimble Nazareth
קרמיקה
2/1.5 ס"מ
12 גרם

אצבעון נצרת Thimble Nazareth

טוב לדעת
Mount of Beatitudes
הר נחום, הידוע גם כהר האושר, או הר הביאטיטודים ("הר המבורכים" בלטינית) הוא כתף דרומית של רמת כורזים הממוקם מצפון לימת כנרת שבגליל התחתון, כקילומטר וחצי מצפון מזרחית לצומת כפר נחום. ההר מתנשא לגובה של 150 מטר מעל הכנרת (כ-60 מטר מתחת לגובה פני הים), ומפסגת הכתף יורד מדרון תלול אל עין שבע שלחופה הצפוני של הכנרת. ההר הוא אתר קדוש לדת הנוצרית.
לפי המסורת הנוצרית והברית החדשה הר נחום הוא המקום בו נשא ישו את "דרשת ההר", שבה נכללו עיקרי תורתו. כמו כן הר נחום הוא הרקע בו נבחרו שנים עשר השליחים על ידי ישו בברית החדשה. ישנם מאמינים נוצריים העורכים מסע צליינות מהכנסייה שעל ראש ההר ועד לעין שבע שלמרגלותיו.
על ראש ההר שוכנים מנזר, כנסיית הר האושר הפרנציסקנית, אכסניה של נזירות פרנציסקניות, גן ומשק חקלאי ששייך למיסיון האיטלקי בארץ ישראל. במעלה ההר, על גבעת טרשון המתנשאת לגובה של 142 מטרים, שוכן המרכז הבינלאומי דומוס גלילאה. הכנסייה נבנתה בין השנים 1936 עד 1938 על ידי האדריכל אנטוניו ברלוצי. האפיפיורים פאולוס השישי ויוחנן פאולוס השני ביקרו בכנסייה וערכו בה מיסה בשנים 1964 ו-2000 בהתאמה.
לרגלי ההר נמצאים שרידיהם של כנסייה ומנזר ביזנטים. מבנים אלו מתוארכים לתקופת הזמן שבין סוף המאה ה-4 ועד למאה ה-7 לספירה.

Cana of Galilee
כפר כנא (ערבית كفر كنا) היא מועצה מקומית בגליל התחתון, כשישה ק"מ צפונית-מזרחית למרכז העיר נצרת. היא הוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1968.
כפר כנא מזוהה מאז ימי הביניים עם קנה הנזכרת בברית החדשה, שבה עשה ישו את הנס הראשון שלו. בנס המכונה החתונה בקנה, הפך ישו מים ליין. בכפר שתי כנסיות סמוכות המנציחות את האירוע - כנסיית החתונה הקתולית-פרנציסקנית וכנסייה יוונית-אורתודוקסית. בכפר שתי כנסיות נוספות: כנסיית בית ברתולומאוס השליח הפרנציסקנית וכנסיית רובע מלכיתית.

Bethlehem
בֵּית לֶחֶם (בערבית بيت لحم בֵּיתּ לַחְםְ) היא עיר בהר חברון שבהרי יהודה, כ-9 ק"מ דרומית לירושלים. היא נמצאת בהרי יהודה בשטח A שבשליטת הרשות הפלסטינית.
בעבר הייתה רוב אוכלוסייתה של העיר נוצרית, אך שינויים דמוגרפים שכללו הגירת נוצרים רבים לארצות אמריקה ואירופה, והגירת מוסלמים מכפרי הסביבה ומחברון אל העיר, הפכו אותה כיום לעיר מוסלמית בעיקרה. לדברי ראש העירייה, ויקטור בטארסה, כיום (2010) יש בעיר 40% נוצרים. על פי אומדנים אחרים מונים הנוצרים בעיר, נכון ל-2012, כחמישית מכלל התושבים.
לפי מסורת הנוצרים ישו נולד בעיר וכנסיית המולד הנמצאת בה נבנתה לפי אמונתם על הגבעה בה התרחשה הלידה.

Tabga
על פי המסורת הנוצרית, בעמק טבחה ישו ביצע את הנס - התרבות מהירה של לחם ודגים. כנסייה מודרנית, שנבנתה ע"י נזירים בנדיקטינים, נבנתה על מקום הכנסייה הביזאנטית העתיקה ומשתמשת באלמנטים הנותרו ממנה: פסיפס רצפה הנשמר בצורה טובה, ובפסיפס הזכר של הנס - תמונה ובה סל עם לחם ושני דגים.
המזבח ממוקם על אבן, שבו, לפי המסורת, הניחו עליו את הלחם והדגים.

Nazareth
נָצְרַת (בערבית أَلنَّاصِرَة, תעתיק מדויק: אלנָּאצִרַה, תעתיק חופשי: א-נָּאסִירַה; לטינית Nazara) היא עיר עתיקה במחוז הצפון בישראל
בזיליקת הבשורה, הידועה בדרך כלל בכינוי כנסיית הבשורה, היא בזיליקה קתולית במרכזה של העיר, השוכנת באתר שבו על פי המסורת הנוצרית ניצב ביתה של מרים הבתולה, אמו של ישו, ובו בישר לה המלאך גבריאל את הבשורה. מבנה הבזיליקה הנוכחי תוכנן על ידי ג'ובאני מוציו עבור הקוסטודיה הפרנציסקנית, ונחנך בשנת 1969. הבזיליקה היא אחת הכנסיות החשובות בעולם, והיא הייתה לסימן ההיכר המזוהה ביותר עם העיר.
כנסיית יוסף הקדוש היא כנסייה נאו-רומנסקית שהוקמה במתחם בזיליקת הבשורה ב-1914. לפי מסורת מימי הביניים, היא הוקמה במקום שבו שכנה הנגרייה של יוסף הקדוש, בעלה של הבתולה, ולפי גרסה מאוחרת יותר גם ביתו.
המנזר הפרנציסקני הוא מבנה גדול מידות השוכן בין בזיליקת הבשורה מדרום לכנסיית יוסף הקדוש מצפון, ובו מנזר פרנציסקני, בית הספר הקתולי "טרה סנטה", בית הדין הדתי של העדה הקתולית בעיר, ומוזיאון קטן.
כנסיית גבריאל הקדוש או כנסיית הבשורה היוונית-אורתודוקסית היא כנסייה יוונית-אורתודוקסית מאמצע המאה ה-18. היא ניצבת ליד מעיין מרים ומתחתיה קריפטה צלבנית שבה נובע מעיין מרים.
מעיין מרים הוא סביל שאליו תועלו מימי המעיין הסמוך. המעיין הנובע ליד כנסיית גבריאל הקדוש הסמוכה, שימש את תושבי העיר מימי קדם, ועל פי אחת המסורות הנוצריות, בסמוך לו ניתנה הבשורה למרים. המעיין אומץ כסמל העיר.
הכנסייה הסלזיאנית או כנסיית ישו הנער שוכנת על הגבעה הגבוהה שמצפון-מערב למרכז העיר. הכנסייה הוקמה בין השנים 1906-1923 והיא מתאפיינת בחזית רומנסקית מרשימה. לידה שוכן בניין בית היתומים הסלזיאני המשמש כיום כבית ספר הטכנולוגי דון בוסקו.
כנסיית בית הכנסת - כנסייה יוונית-קתולית השוכנת בשוק העירוני, במבנה אשר שימש כבית כנסת עתיק. לפי המסורת, במקום זה נהג ישו ללמוד ולהתפלל, ובו הכריז בפני המתפללים כי הוא המשיח. בעקבות הכרזה זו הוציאו אותו המתפללים מהעיר וביקשו לדחוף אותו מראש הר, אך הוא קפץ אל העמק, וההר נודע כהר הקפיצה.
כנסיית מנזה כריסטי - כנסייה פרנציסקנית לא פעילה, שהוקמה ב-1861 במקום שבו ניצב שולחן אבן שאליו הסבו ישו והשליחים, עת נגלה אליהם בקומו מן המתים.
הכנסייה האנגליקנית היא כנסייה אנגליקנית שנחנכה בשנת 1871, ונותרה ללא הצריח המחודד שתוכנן לה בשל מחסור כספי.
כנסית אנטוניוס הקדוש המרונית שוכנת במבנה מודרני העשוי מבטון חשוף, בקצה המערבי של העיר. הכניסה אל הכנסייה היא דרך דלת הקבועה במגדל הפעמונים שלה, ואשר צורתו כשל פירמידה קטומה. בראש המגדל ניצב פסל הבתולה ופעמוני הכנסייה נראים דרך חלונות בצורת מלבן המתרחב בחלקו העליון לקשת. בצידה המזרחי של הכנסייה ניצבת כיפה בצורת כדור ועליה צלב.
כנסיית הבשורה הקופטית נמצאת ליד מסגד השלום, ממזרח לעיר העתיקה. הכנסייה הוקמה בשנת 1952 ועבודות הבנייה נעשו על ידי בני העדה בהתנדבות. המבנה עשוי אבן ובחזיתו שני מגדלים בני ארבע קומות, הנושאים גגות אדומים בצורת חרוט. בין שני המגדלים ניצב צלב גדול.
הר הקפיצה או הר קדומים - הר השוכן בדרומה של העיר ומשקיף לעבר עמק יזרעאל מגובה של 397 מטר מעל פני הים. במערת קדומים השוכנת על ההר ואשר העניקה לו את אחד משני שמותיו, נמצאו שרידים של האדם הקדמון. מקורו של השם האחר הוא במסורת לפיה ישו קפץ מההר אל העמק עת עזב את העיר. מסורת זו שוב איננה מקובלת כיום. ב-14 במאי 2009 נערכה על ההר מיסה המונית שנוהלה על ידי האפיפיור בנדיקטוס השישה-עשר.
כנסיית ההשלכה הידועה גם ככנסיית ארמון הבישוף, היא כנסייה חרבה מהמאה ה-19 הצופה לעבר הר הקפיצה.
הבישופות היוונית-אורתודוקסית - משכנו של הבישוף היווני-אורתודוקסי של נצרת שוכן סמוך לכיכר הבישוף בעיר העתיקה, והוא הוקם ב-1860 על ידי הבישוף ניפון. בבניין שצורתו כשל האות ח שוכנת כנסיית אל-קילאי שנחנכה ב-1863 והוא מוקף חומה. במקום שוכן בית-הדין של העדה. מתחת לבניין נמצאו שרידי מערות, ככל הנראה מהתקופה הרומית, אשר קישרו בין אזור המעיין מצפון למבנה ובין הגרעין העתיק של העיר העתיקה שמדרום לו. במערות נתגלתה כנסייה עתיקה הפונה לכיוון צפון, ולמרות שאין בה איקונוסטאזיס היא הוכשרה לפולחן בידי הבישוף.
בעיר מספר מנזרים ובהם מנזר האחיות הלבנוניות, מנזר בית אראם, מנזר האחיות יוסף הקדוש, מנזר הנזירות הכרמליתיות, מנזר נזירות נצרת, מנזר האחיות הקלריסיות, מנזר האחיות מרים, מנזר שארל דה פוקו ומנזר הנזירות הפרנציסקניות.

חזרה למעלה
 

 

 

האתר נבנה ע''יי "פרסום אלונה"  ©  כל הזכויות שמורותנוצרים